1000 Kişiye Sorduk-3 Haziran 2015 16:45 Logolu-1000 Kişiye Sorduk 3 Haziran 2015 Full view

1000 Kişiye Sorduk-3 Haziran 2015 16:45

Kozmetik Ürün Kullanımı…
Kozmetik amaçlı ürün kullanıyor musunuz?
Kozmetik ürün alırken en çok nelere dikkat edersiniz?

Kamuoyunun belli konularla ilgili düşüncelerini ve bu konulara bakış açısını değerlendiren 1000 Kişiye Sorduk, TRT Haber ekranlarında ilgiyle izleniyor…
Kozmetik amaçlı ürün kullanıyor musunuz?
Kozmetik ürün alırken en çok nelere dikkat edersiniz?
Kozmetik ürünler cildin, tırnakların ve saçların daha güzel görünmesini sağlayan, ciltteki bazı kusurları kapatan, cildin güzel kokmasını sağlayan her türlü üründür. Bu ürünlerin içinde bulunan bazı maddelere karşı alerjik reaksiyon görülebilir. Bu kimyasal maddeler doğru kullanılmadığı takdirde alerjiden, hormon bozukluğuna, doğurganlık sorunlarından kansere kadar birçok rahatsızlığa neden olabiliyor.
Kozmetik ürün kullanımı ile ilgili halkımızın görüşlerini almak için Türkiye istatistik Kurumu İstatistikî bölge birimleri sınıflandırması kapsamında yer alan 12 bölge 12 ilde toplam 1130 kişiyle yapılan ankette katılımcılara sorulan sorular ve cevapları programda ekranlara geliyor.
Uzman konuğumuz Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Prof.Dr. Nilsel İlter’in anketle ilgili görüşlerine de yer verdiğimiz 1000 Kişiye Sorduk, 3 Haziran Çarşamba 16:45’de TRT Haber’de.


Leave a comment