1000 Kişiye Sorduk-6 Nisan 2015 19:05 Logolu-1000 Kişiye Sorduk 6 Nisan 2015 (1) Full view

1000 Kişiye Sorduk-6 Nisan 2015 19:05

Çin malı ürünler kullanıyor musunuz?
Çin malı ürünlerin güvenli olduğunu düşünüyor musunuz?
Çin malı ürünlerin kaliteli olduğunu düşünüyor musunuz?

Kamuoyunun belli konularla ilgili düşüncelerini ve bu konulara bakış açısını değerlendiren 1000 Kişiye Sorduk, TRT Haber ekranlarında ilgiyle izleniyor…
Çin malı ürünler kullanıyor musunuz?
Çin malı ürünlerin güvenli olduğunu düşünüyor musunuz?
Çin malı ürünlerin kaliteli olduğunu düşünüyor musunuz?
Çin mallarının yarattığı görece bolluk ve çeşitlilik görüntüsü ile gündelik hayatta bireylere sağladığı “rahatlık” atmosferi, kolay ulaşılabilir olması ve fiyatların uygunluğu ile de perçinlenmektedir. Çin ekonomisinin büyüme atılımıyla eş zamanlı olan ve bütün dünyayı saran gündelik yaşamın bir parçası haline gelen alışveriş alışkanlıkları Çin malları ile değişmiştir.
Çin malı kullanımı ile ilgili halkımızın görüşlerini almak için Türkiye istatistik Kurumu İstatistikî bölge birimleri sınıflandırması kapsamında yer alan 12 bölge 12 ilde toplam 1130 kişiyle yapılan ankette katılımcılara sorulan sorular ve cevapları programda ekranlara geliyor.
Uzman konuğumuz T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Genel Müdür ve Reklam Kurulu Başkanı Ramazan Ersoy’un anketle ilgili görüşlerine de yer verdiğimiz 1000 Kişiye Sorduk, 6 Nisan Pazartesi 19.05’te TRT Haber’de.


Leave a comment