3 Şerit-11 Haziran 2016 17:15 Logolu- 3 Şerit Programı Full view

3 Şerit-11 Haziran 2016 17:15

Türkiye’de ilk kez otomobil, motosiklet ve bisikletin bir arada konu edildiği 3 Şerit Habertürk TV’de başlıyor…

Otomobil ve motosiklet testleriyle, ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi çeken ve kullanıcı sayısı artan bisiklet tanıtımlarının yer alacağı programda otomobil tarihinin unutulmuş ya da pek az konuşulmuş hikayeleri de yer buluyor.

Hakan ve Cem Özenen’in hazırlayıp sunduğu 3 Şerit’te satışa yeni sunulan her sınıftan otomobil, motosiklet ve bisikletin yanı sıra bu araçların keyifle kullanılacağı rotalarına da yakından tanık olunuyor.
En yeni otomobil, motosiklet ve bisikletlerin anlatıldığı tek program olan 3 Şerit bu hafta giderek daha fazla kişinin ilgisini çeken ve şehir içinde de yaygın olarak kullanılan bir pick-up modelini mercek altına alıyor. Hakan Özenen’in kullandığı otomobil süspansiyonuna sahip yeni pick-up arazi koşullarında da yoldaki kadar konforlu olduğunu gösteriyor. Cem Özenen ise yarışçı genlerine sahip, görünümüyle adeta pistten fırlamış gibi görünen bir yol motosikletinin selesine oturuyor. Bu haftanın en ilgi çekecek konusu ise çocuk koltukları dosyası oluyor. 3 Şerit ekibi hem otomobiller ve hem de bisikletler için çocuk koltuklarını araştırıyor ve çocuk koltuğu seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini uzmanlara soruyor.
3 Şerit bugün (11 HAZİRAN CUMARTESİ) saat 17.15’te Habertürk TV’de.


Leave a comment