3 Şerit-18 Haziran 2016 17:15 Logolu- 3 Şerit Programı Full view

3 Şerit-18 Haziran 2016 17:15

Türkiye’de ilk kez otomobil, motosiklet ve bisikletin bir arada konu edildiği 3 Şerit Habertürk TV’de başlıyor…

Otomobil ve motosiklet testleriyle, ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi çeken ve kullanıcı sayısı artan bisiklet tanıtımlarının yer alacağı programda otomobil tarihinin unutulmuş ya da pek az konuşulmuş hikayeleri de yer buluyor.

Hakan ve Cem Özenen’in hazırlayıp sunduğu 3 Şerit’te satışa yeni sunulan her sınıftan otomobil, motosiklet ve bisikletin yanı sıra bu araçların keyifle kullanılacağı rotalarına da yakından tanık olunuyor.

En yeni otomobil, motosiklet ve bisikletlerin anlatıldığı tek program olan 3 Şerit’te bu hafta Alman otomobillerinin belirgin biçimde ağırlığını koyduğu orta sınıfa iddialı bir giriş yapan yeni bir Fransız otomobili mercek altına alınıyor. Hakan Özenen’in gerçekleştirdiği sürüşte otomobilin tüketimden konfora bütün özellikleri inceleniyor. Hakan Özenen ayrıca, Adapazarı’nda üretilen ve pek yakında makyajlanan haliyle satışa sunulacak olan yerli sedandaki değişikliklere yakından bakıyor. Cem Özenen ise tek silindirli, 250 cc Avusturya malı bir motosiklete biniyor ve meraklıları için bütün özelliklerini test ediyor. Bisikletliler Derneği Başkanı Murat Suyabatmaz’ın konuk olduğu son bölümde ise Türkiye’deki bisiklet yolları ve belediyelerin bu konudaki çalışmaları konuşuluyor.
3 Şerit bugün (18 HAZİRAN CUMARTESİ) saat 17.15’te Habertürk TV’de.


Leave a comment