3 Şerit-23 Temmuz 2016 17:15 Logolu- 3 Şerit Programı Full view

3 Şerit-23 Temmuz 2016 17:15

Türkiye’de ilk kez otomobil, motosiklet ve bisikletin bir arada konu edildiği 3 Şerit Habertürk TV’de…

Otomobil ve motosiklet testleriyle, ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi çeken ve kullanıcı sayısı artan bisiklet tanıtımlarının yer alacağı programda otomobil tarihinin unutulmuş ya da pek az konuşulmuş hikayeleri de yer buluyor.

Hakan ve Cem Özenen’in hazırlayıp sunduğu 3 Şerit’te satışa yeni sunulan her sınıftan otomobil, motosiklet ve bisikletin yanı sıra bu araçların keyifle kullanılacağı rotalarına da yakından tanık olunuyor.

En yeni otomobil, motosiklet ve bisikletlerin anlatıldığı tek program olan 3 Şerit‘te bu hafta klasik sedanları ve spor otomobilleriyle tanınan İngiliz markasının ilk kez üretip dünya pazarına sunduğu SUV modelinin test sürüşü sizleri bekliyor. Hakan Özenen’in gerçekleştirdiği bu testin ardından Cem Özenen’in İtalya’da kullandığı yeni 700 CC’lik bir Japon motosikleti ekrana geliyor. Programda ayrıca klasik otomobil pazarı, bu pazarda fiyatların nasıl oluştuğu, klasik otomobillerin nasıl ithal edildiği de konuşuluyor. Son bölümde ise özellikle İstanbul’un Anadolu yakasında yaygınlaşan İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin bir hizmeti olan İsbike’ların nasıl kiralandığı, hangi bölgelerden alınıp, nerelere bırakılabileceği inceleniyor.
3 Şerit bugün (23 TEMMUZ CUMARTESİ) saat 17.15’te Habertürk TV’de.


Leave a comment