3 Şerit-4 Haziran 2016 17:15 Logolu- 3 Şerit Programı Full view

3 Şerit-4 Haziran 2016 17:15

Türkiye’de ilk kez otomobil, motosiklet ve bisikletin bir arada konu edildiği 3 Şerit Habertürk TV’de başlıyor…

Otomobil ve motosiklet testleriyle, ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi çeken ve kullanıcı sayısı artan bisiklet tanıtımlarının yer alacağı programda otomobil tarihinin unutulmuş ya da pek az konuşulmuş hikayeleri de yer buluyor.

Hakan ve Cem Özenen’in hazırlayıp sunduğu 3 Şerit’te satışa yeni sunulan her sınıftan otomobil, motosiklet ve bisikletin yanı sıra bu araçların keyifle kullanılacağı rotalarına da yakından tanık olunuyor.

En yeni otomobil, motosiklet ve bisikletlerin anlatıldığı tek program olan 3 Şerit bu hafta teknoloji yolculuğu yapıyor. Hakan Özenen, yarı otonom bir aracın direksiyonuna geçiyor ve yakın bir gelecekte sürücüye ihtiyaç duymadan yol alabilecek otomobiller hakkında ipuçları topluyor. Programın motosiklet bölümünde Cem Özenen, otomobillerde yaygın olarak kullanılan ancak bir süredir iki tekerleklik araçlara da konmaya başlanan, çift kavramalı otomatik şanzımanlı bir motosikleti test ediyor. Bisiklet bölümünün konuğu ise, herkesin merak ettiği bir elektrikli bisiklet oluyor. Ekip, insan gücünü, elektrik motoruyla karşılaştıracak, sonuç herkesi çok şaşırtacak!
3 Şerit bugün (4 HAZİRAN CUMARTESİ) saat 17.15’te Habertürk TV’de.


Leave a comment