3 Şerit-9 Temmuz 2016 17:15 Logolu- 3 Şerit Programı Full view

3 Şerit-9 Temmuz 2016 17:15

Türkiye’de ilk kez otomobil, motosiklet ve bisikletin bir arada konu edildiği 3 Şerit Habertürk TV’de…

Otomobil ve motosiklet testleriyle, ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi çeken ve kullanıcı sayısı artan bisiklet tanıtımlarının yer alacağı programda otomobil tarihinin unutulmuş ya da pek az konuşulmuş hikayeleri de yer buluyor.

Hakan ve Cem Özenen’in hazırlayıp sunduğu 3 Şerit’te satışa yeni sunulan her sınıftan otomobil, motosiklet ve bisikletin yanı sıra bu araçların keyifle kullanılacağı rotalarına da yakından tanık olunuyor.

En yeni otomobil, motosiklet ve bisikletlerin anlatıldığı tek program olan 3 Şerit‘te bu hafta yeni kuşağı ülkemizde kısa süre önce satılmaya başlanan yeni bir pikapın teknik özellikleri ve arazide kabiliyeti inceleniyor. Hakan ve Cem Özenen’in birlikte gerçekleştirdikleri bun incelemenin ardından, İstanbul’daki bir maxi scooter motosiklet grubunun, kimsesiz çocukları nasıl sevindirdiğine tanık olunuyor. Programda ayrıca, İstanbul’un çılgın trafiğini binlerce kamera ile gözleyen İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin Trafik Kontrol Merkezi ekrana geliyor. Bisiklet bölümünün konuğu ise, ilginç bir vites sistemine sahip bir İspanyol markası oluyor.
3 Şerit bugün (9 TEMMUZ CUMARTESİ) saat 17.15’te Habertürk TV’de.


Leave a comment