Abbas Güçlü İle Genç Bakış-14 Ekim 2015 23:45 Logolu-Abbas Güçlü İle Genç Bakış (2) Full view

Abbas Güçlü İle Genç Bakış-14 Ekim 2015 23:45

“ABBAS GÜÇLÜ İLE GENÇ BAKIŞ’TA BU HAFTA;
Ankara’da “Barış Mitingi” n de Gerçekleştirilen Saldırı Masaya Yatırılıyor.

Eski Milletvekili Sinan Oğan ve Güvenlik Analisti Metin Gürcan’ın Konuk Olduğu Genç Bakış Canlı Yayınla Bu Akşam Ekrana Geliyor.

Türkiye, tarihinin en kanlı terör eylemi ile sarsıldı. Ankara’da “Barış Mitingi” n de gerçekleştirilen saldırıda güvenlik ve istihbarat zafiyeti günlerdir konuşuluyor.
Neden Barış Mitingleri ve gençler hedef alınıyor? Önce Suruç, şimdi Ankara her ikisi arasındaki benzerlikler neler? Kimler neden ve nasıl düğmeye bastı? Yeni bir saldırı olabilir mi? Türkiye Ortadoğu batağına mı çekilmeye çalışılıyor? Başkenti kana bulayan bombalar Ankara’ya nasıl sokuldu? Devlet, IŞİD ve benzeri örgütlerin Türkiye’deki faaliyetlerine ne kadar engel olabilir? Amerika ve Rusya’nın karşı karşıya geldiği Suriye bataklığından nasıl çıkarız? Ankara -Washington hattındaki Suriye çatlağı kapandı mı? Amerika istese bölgede bir Kürt devleti kurabilir mi? Amerika- Tahran ilişkilerindeki yumuşama Türkiye’yi nasıl etkiler? Bölgede İran’a rağmen oyun kurulabilir mi?

Stratejik araştırmacı ve Eski Milletvekili Sinan Oğan ve Güvenlik Analisti Metin Gürcan’ ın konuk olacağı Abbas Güçlü İle Genç Bakış 14 Ekim Çarşamba gecesi canlı yayınla Kanal D’de…


Leave a comment