Acil Aşk Aranıyor-7.Bölüm-26 Nisan 2015 20:00 Logolu-Acil Aşk Aranıyor 7 Full view

Acil Aşk Aranıyor-7.Bölüm-26 Nisan 2015 20:00

Nisan, Özge ile komik bir rekabete tutuşuyor

Show TV’nin başrollerini ; Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Tıraşoğlu, Sinem Uçar, Gökhan Soylu ve Serkan Öztürk’ün paylaştıkları sevilen dizisi “Acil Aşk Aranıyor” bu akşam da eğlenceli bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Sinan ile Özge’yi romantik bir şekilde gören Nisan, allak bullak oluyor ve büyük bir çöküntünün eşiğine geliyor. Ayla’nın cesaretlendirmesiyle yeniden ayağa kalkan Nisan, sonrasında Özge’yle komik bir rekabetin içine giriyor.

Nisan, Fazıl Dede’nin eğlenceli geçen düğünü sona ererken, Sinan ile Özge’yi romantik bir şekilde görmüştür. Gördüğü manzaranın etkisiyle allak bullak olan Nisan, büyük bir çöküntünün eşiğine gelir. Ayla, Nisan’ı cesaretlendirerek, onun mücadeleye devam etme kararı almasını sağlar. Nisan yeniden ayağa kalkacak ve Özge’yle komik bir rekabetin içine girecektir.
Ağrıları olduğunu söyleyen genç bir kız, ailesiyle birlikte hastaneye gelir. Sinan ve Nisan durumun hiç de göründüğü gibi olmadığını, kızın ailesinden saklı fakat masum bir aşk yaşadığını çok geçmeden anlar. Kız, Nisan’ı kendi gizli planına dahil etmek isteyince olaylar komik ve aksiyonlu bir hal alacaktır.
Ayla ve Berzan, bir cast direktörünü tedavi altına alır. Zor durumdaki cast direktörünün yardım isteğine cevap veren Berzan ve Ayla, kendilerini hiç beklemedikleri bir ortamın içinde, bir fotoğraf setinde bulacaklardır.


Leave a comment