Airport-1 Mayıs 2016 11:10 Logolu-Güntay Şimşek Airport 27 Aralık 2015 Full view

Airport-1 Mayıs 2016 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Havayoluyla seyahat edenlerin sayısı arttıkça uçuşa geç kalma olayları da sıkça yaşanmaya başlandı. Peki, uçağınızı kaçırmamanız için nelere dikkat etmelisiniz? 6 altın öneri Airport’ta ekrana geliyor.

Almanya’nın Magdeburg şehrinde 42’ncisi düzenlenen turizm fuarına 45 ülkeden 534 şirket katıldı. Türkiye’den sadece Airport’un yer aldığı fuara dair en güncel detaylar sizleri bekliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu rekortmen paraşütçü, kaptan pilot Kaan Özenmiş oluyor. ODTÜ’den Maden Mühendisi olarak mezun olan Özenmiş pilot olmaya nasıl karar verdiğini, paraşüt sporuna nasıl başladığını ve 164 kişiyle birlikte kırdkları dünya rekorunu anlatıyor.

Programın uçuş rotasındaysa; daracık sokakları, camileri, kaleleri, plajları, şirin kasabaları, yeldeğirmenleri ve mutfağıyla 390 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan Şövalyeler Adası Rodos yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (1 MAYIS PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment