Airport-12 Haziran 2016 11:10 Logolu-Muzaffer Uyar-Güntay Şimşek Airport 12 Haziran 2016 Full view

Airport-12 Haziran 2016 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği – IATA’nın yaptırdığı Küresel Yolcu Araştırması’nda havayollarının geleceğini şekillendirecek önemli detaylar yer alıyor. Peki, havayolu yolcusu en çok neye önem veriyor? Bilet alırken nelere dikkat ediyor ve uçakta hangi hizmetlere ekstra para ödüyor?

Güntay Şimşek, uçuş korkusu tedavisinde “sanal gerçeklik” yöntemini kullanmaya başlayan Psikiyatrist Doç. Dr. Muzaffer Uyar’ı konuk ediyor. Uçuş korkusu “Sanal Gerçeklik” yöntemiyle nasıl tedavi ediliyor, hangi kolaylıklar sağlanıyor, geleneksel tedavilere göre farkı nedir?

Havayolları artık uçakların kabinlerini 3 boyutlu tasarlayabilecek. Airbus, geliştirdiği 3 boyutlu sanal kabin ile havayollarına teslim alacakları uçağın içini gezme şansı sunuyor. Sanal kabine dair detaylar Airport’ta sizleri bekliyor.

Programın uçuş rotasındaysa; kendine has daracık sokakları, İspanyol, Fransız ve İtalyan etkisiyle inşa edilmiş yapıları, kahvesi ve her daim yağan yağmuru ile Kolombiya’nın başkenti Bogota yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (12 HAZİRAN PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment