Airport-14 Haziran 2015 11:10 Logolu-Yaşar İpek Airport 14 Haziran 2015 Full view

Airport-14 Haziran 2015 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Havayollarının yolcularından sır gibi sakladığı haklarınızı biliyor musunuz? Rötarlardan, fazla rezervasyona, valiz kaybından promosyon biletlerine uzanan havayollarının 5 önemli sırrı Airport’ta ekrana geliyor.

Yapımcımız Güntay Şimşek’in konuğu, fantezi müziğin güçlü sesi Yaşar İpek oluyor. İlk yurtdışı seyahatine 2002’de çıkan, dünyanın yüzde 40’ını gezen ve özellikle Japonya ile Çin’i çok merak ettiğini söyleyen Yaşar İpek, valizini neden kendisinin hazırladığını, uçak yolculuklarında niçin uyuduğunu ve en özel seyahatlerini anlatıyor.

Türkiye’nin yerlileştirerek bölgesel uçak olarak üreteceğini açıkladığı Dornier 328’in özellikleri ve Almanya’daki merkezinde Dornier’in ilginç hikâyesi Airport’ta sizleri bekliyor.

Programın uçuş rotasındaysa, Anadolu’dan eserleriyle Bergama Müzesi, Türk mahallesi, bugün park olarak kullanılan eski havalimanı, gölüyle ünlü Wansee ile Avrupa’nın en fazla ziyaretçi alan şehirleri arasında hızla yükselen Berlin 2. bölümüyle yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (14 HAZİRAN PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment