Airport-15 Mayıs 2016 11:10 Logolu-Güntay Şimşek Airport 27 Aralık 2015 Full view

Airport-15 Mayıs 2016 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Türk Hava Yolları, Güney Amerika’da 286. uçuş noktası Bogota ve bu sefere bağlantılı devam eden 287’inci olarak da Panama City uçuşlarına başladı. Amerika kıtasındaki nokta sayısını 14’e çıkaran havayolunun ilk Bogota/Panama seferinden en özel detaylar Airport’ta ekrana geliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu turizmci Cem Polatoğlu oluyor. Türkiye turizmi krizden nasıl kurtulur? Dünyada ne tür uygulamalar yapılıyor? Polatoğlu, turizmin kurtuluş reçetesini sunuyor.

Havacılıkta devrim yaratan Solar Impulse 2, tarihi dünya turunu sürdürüyor. Uçuşunun 10. bacağını başarıyla tamamlayarak Phoenix’e teker koyan güneş enerjili uçağa dair en son gelişmeler Airport’ta sizleri bekliyor.

Programın uçuş rotasındaysa; Central Parkı, Times Meydanı, gökdelenleri ve Özgürlük Heykeli ile dünyanın başkenti olarak kabul edilen, ABD’nin finans merkezi New York yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (15 MAYIS PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment