Airport-17 Ocak 2016 11:10 Logolu-Tülay Demir-Güntay Şimşek 17 Ocak 2016 Airport Full view

Airport-17 Ocak 2016 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Havayolu seyahatinin en istenmeyen durumu gecikme ve uçuş iptalleri. Peki, uçuşlar neden iptal edilir veya gecikme yaşanır? Yolcunun ve havayolunun moralini bozan tatsız durumların en önemli 5 nedeni Airport’ta ekrana geliyor.
Güntay Şimşek’in konuğu, Hollanda’nın en etkili 50 kişisi arasında gösterilen, yetenek avcısı Tülay Demir Oktay oluyor. Eğitim çalışmaları için Türkiye’ye gelen Oktay, seyahatlerini nasıl planladığını ve kendisini en çok şaşırtan ülkeleri anlatıyor.
İstanbul’dan Miami’ye direkt uçuşlar cruise turlarına olan talebi artırdı. Miami’den Bahamalar’a yapılan gemi turuna dair en özel bilgiler, keşfetmeye değer yerler Airport’ta sizleri bekliyor.

Programın uçuş rotasındaysa; müzeleri, 15’inci yüzyıldan kalma yapıları ve köprüleriyle güneşle suyun muhteşem dansına şahit olacağınız İsveç’in başkenti Stockholm yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (17 OCAK PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment