Airport-25 Ekim 2015 11:10 Logolu-Bilal Ekşi Airport 25 Ekim 2015 Full view

Airport-25 Ekim 2015 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Uçakla seyahat ederken, 2 oda bir salon kabinde, dünyanın en iyi lezzetlerinin tadına bakmak ister misiniz? Ya da 10 bin metrede duş ve spa keyfine ne dersiniz? Suitleriyle gökyüzünde en konforlu hizmet sunan 6 havayolu Airport’ta ekrana geliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi oluyor. Yolcu hakları, Türkiye’deki pilot okullarının sorunları, İstanbul’a yapılan 3. Havalimanı, amatör havacılık gibi hususlar Ekşi ile yapılan sohbetin ana konusunu oluşturuyor.

Kadın pilot Amy Johnson’ın 85 yıl önce İngiltere ile Avustralya arasında tek başına gerçekleştirdiği tarihi uçuş yeniden gerçekleştiriyor. Londra’dan yola çıkan kadın pilot Tracey Curtis-Taylor, dünya turunu Hezarfen Havaalanı’nda Airport’a anlatıyor.

Programın uçuş rotasındaysa tarihi kalesi, camileri, kiliseleri, Orta Avrupa’yı andıran caddeleri ile İdil ve Kazanka nehirlerinin birleştiği noktada kurulan, 1000 yıllık şehir Kazan yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (25 EKİM PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment