Airport-28 Haziran 2015 11:10 Logolu-Attila Doğudan Airport 28 Haziran 2015 Full view

Airport-28 Haziran 2015 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Skytrax 2015 ödüllerinde Katar Havayolları dünyanın en iyisi olurken, Türk Hava Yolları 5. kez üst üste Avrupa’da ilk sırada yer aldı. Peki, uçak içi ikramdan lounge başka hangi şirketler ödül aldı? Dünyanın en iyi havayolları Airport’ta ekrana geliyor…

Güntay Şimşek’in konuğu, ikram şirketi Turkish Do&Co Genel Müdürü ve Do&Co CEO’su Attila Doğudan oluyor. Bu yılki Sktrax ödüllerinde ikramda büyük başarılar yakalayan Doğudan, Türk mutfağı dünyada ne kadar ilgi gördüğünü, Türk Hava Yolları’nın yeni ikram konseptinde ne tür yenilikler olacağını ve hangi ülkelerde mutfak açacaklarını anlatıyor.

Mercan Dede, havalimanlarındaki özel yolcu salonları için koltuk tasarladı. İlgi toplayan koltukların hikayesi Airport’ta ekrana geliyor.

Programın uçuş rotasındaysa, Alp Dağları manzaralı gölü, yemyeşil doğası, Ortaçağ mimarisiyle inşa edilen yapıları ve birbirinden huzurlu kasabaları ile Almanya’nın havacılık şehri Friedrichshafen yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (28 HAZİRAN PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment