Airport-3 Mayıs 2015 11:10 Logolu-Güntay Şimşek Airport Full view

Airport-3 Mayıs 2015 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.
Türk Havacılık ve Uzay Sanayi AŞ – TAI, Avrupalı Airbus’la yeni hangi anlaşmaya imza attı. ABD’li Boeing için neler üretiyor? Hürkuş ve Anka’da son durum ne? Türk havacılık endüstrisinin lokomotifi TAI’nin gelecek hedefleri Airport’ta ekrana geliyor.
Güntay Şimşek’in konuğu, Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin yeni Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım oluyor. Türkiye, havacılıkta nasıl bölgesel güç olacak, 3. havalimanı zamanında açılacak mı, havalimanlarında yeni işletme politikaları nasıl olacak? Yıldırım, havacılıkla ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor.
Dünyanın en önemli yer hizmetleri şirketleri İstanbul’da bir araya geldi. IATA tarafından organize edilen konferanstan çok özel detaylar Airport’ta.

Programın uçuş rotasındaysa, köprüleri, inişli çıkışlı sokakları, tramvayı, hapishanesi, parkları ve kendine has mimarisiyle, özgürlükler şehri San Fransisko yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (3 MAYIS PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment