Airport-5 Haziran 2016 11:10 Logolu-Airport 5 Haziran 2016 Full view

Airport-5 Haziran 2016 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Havayollarının özellikle uzun yolculuklarda en büyük rekabet alanlarından biri uçak içi ikramlar. Airport, şirketler için ciddi gelir kaynağı da olan, uçakta yediğimiz yemeklere dair bilinmeyen detayları araştırıyor.

Güntay Şimşek’in konuğu; oyuncu ve yönetmen Müfit Can Saçıntı oluyor. Canlandırdığı “Mandıra Filozofu” karakteriyle ün yapan Saçıntı, başından geçen ilginç seyahatlerini ve gelecek hedeflerini anlatıyor.

Yer hizmetleri, havacılıkta uçuş operasyonları kadar önemli bir yere sahip. Havalimanlarında yer hizmeti veren şirketler arasına Pegasus Havayolları da eklendi. Yeni şirket ve hedefleri Airport’ta sizleri bekliyor.

Programın uçuş rotasındaysa; Güney Kore ikinci bölümüyle yer alıyor. Seul’de Maraş dondurması yemeye, Suwon’da şehitlerimizi anmaya; Gyeongju’da tarihi Bulguksa Tapınağı’nı ziyaret etmeye, Busan’da ise keyifli bir tekne turuna hazır mısınız?

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (5 HAZİRAN PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment