Airport-7 Haziran 2015 11:10 Logolu-Temel Kotil Airport 7 Haziran 2015 Full view

Airport-7 Haziran 2015 11:10

Gökyüzü rehberiniz Airport, sizi dünyanın kapılarını aralamaya, bulutların üstünde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.

Dev hava araçları zeplinler nasıl havalanıyor? Kaç km hızla yol alıyor, ne kadar güvenli? Bir döneme damgasını vuran Zeplinler, Almanya’da zeplinle uçuş deneyimi yaşayan Airport’ta ekrana geliyor.

Güntay Şimşek’in konuğu, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Temel Kotil oluyor. THY, yoğun geçmesi beklenen yaz dönemine nasıl hazırlandı? İstanbul’a yapılacak yeni havalimanı neden önemli? Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen’den sonra Ankara Esenboğa yeni HUB mı oldu? Türkiye’nin üretmeye karar verdiği yolcu uçağını nasıl değerlendiriyor? Temel Kotil, Türk havacılık sektörünü ve THY’nin gelecek hedeflerini anlatıyor.

TAV İşletme Hizmetleri’nin, Atatürk Havalimanı İç Hatlar’daki primeclass başta olmak üzere ABD ve Avrupa’daki loungelarına tasarlattıkları koltukların hikayesi Airport’ta sizleri bekliyor.

Programın uçuş rotasındaysa, utanç duvarı, müzeleri, tarihi yapıları, parkları ve görkemli meydanlarıyla bölünmüşlüğün en hüzünlü kenti Berlin yer alıyor.

Güntay Şimşek tarafından 1998 yılından beri hazırlanan, Türkiye’nin en uzun soluklu havacılık ve turizm programı Airport bugün (7 HAZİRAN PAZAR) saat 11.10’da Habertürk TV’de.


Leave a comment