Akıllı Tercih-9 Mayıs 2015 13:15 Logolu-Alev Nallar 3 Full view

Akıllı Tercih-9 Mayıs 2015 13:15

Akıllı Tercih, temel liseler özel dosyasını açıyor…

Dönüşümde süreç nasıl işleyecek, bu değişimden öğrenciler nasıl etkilenecek? Temel liselerle devlet liseleri arasında müfredat farklılıkları olacak mı?

Üniversiteye ve iş hayatına hazırlanan gençler, meslek seçimini tam 12’den vurmaya hazır mısınız? İstihdam endeksinde çıkışta olan meslekler, en çok iş başvurusu yapılan sektörler, en çok ilgi gören iş pozisyonları. İddialıyız, Akıllı Tercih ile en doğru mesleği seçmek artık çok kolay.
YGS’nin ardından gözler artık LYS’lerde
Haziran’daki sınavlara kadar en verimli çalışma metotları. Dikkat dağınıklığı nasıl giderilir, en doğru nasıl odaklanılır? Psikolog Alagün Bahşi Belce ile ders çalışma isteğini arttırmanın, öğrencilerin ve ailelerin kaygılarını azaltmanın bilimsel yöntemleri Akıllı Tercih’te.
Eğitimde yeni dönem: Temel Liseler
Akıllı Tercih, temel liseler özel dosyasını açıyor. Dönüşümde süreç nasıl işleyecek, bu değişimden öğrenciler nasıl etkilenecek? Temel liselerle devlet liseleri arasında müfredat farklılıkları olacak mı? Tüm Özel Eğitim Kurumları ( TÖDER) Başkanı İbrahim Taşel, merak edilen tüm sorulara en doğru ve güncel yanıtları Akıllı Tercih’te izleyiciyle paylaşıyor.
Üniversite ve iş dünyasına en doğru şekilde hazırlanmak ve akıllı tercihler yapmak için, Alev Nallar’ın hazırlayıp sunduğu Akıllı Tercih 9 Mayıs Cumartesi 13.15’te canlı yayınla TRT Haber’de…


Leave a comment