Ana Kuzusu-11 Ocak 2017 14:30 Logolu-Ana Kuzusu 11 Ocak 2017 (2) Full view

Ana Kuzusu-11 Ocak 2017 14:30

Ana Kuzusu’nun 11 Ocak 2017 Çarşamba günü yayınlanacak bölümde yeni bir yarışmacı annesiyle birlikte eve giriş yapıyor. Bir önceki gün annesi Fatma Zengin’in rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan ayrılan Merve Vural’ın yerine İlayda Arat ve annesi Serpil Salkaya, Ana Kuzusu’nun yeni yarışmacıları oluyor.

Yeni yarışmacı İlayda Arat, ilk görevinde kuru erzak alışverişine çıkacak. Sekiz haftadır yarışmada bulunan Seda Şan, mutfak görevinde içli köfte yaparken, yine sekiz haftadır yarışmada bulunan Elif Gülcanoğlu ise doğal temizlik ürünleri kullanarak, deri çantadan mürekkep lekesini çıkarmaya çalışacak. Yarışmada ikinci haftasına giren Bahar Mustafaeva ise temizlik görevinde bebek çamaşırı yıkayacak.

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.


Leave a comment