Ana Kuzusu-12 Ocak 2017 14:30 Logolu-Ana Kuzusu 12 Ocak 2017 (1) Full view

Ana Kuzusu-12 Ocak 2017 14:30

Ana Kuzusu’nun 12 Ocak 2016 Perşembe günü yayınlanacak ilk günden bu yana yarışmada bulunan ve elenmeden 8. Haftaya gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu, bu bölümde annelere kıyafet alışverişine çıkacak. Elif’in kıyafet alışverişi dönüşünde ise modacı Canan Sarıkaya, Ana Kuzusu’na konuk olacak. Modacı Canan Sarıkaya, hem Elif’in aldığı kıyafetleri değerlendirecek, hem de kıyafet ve boya göre giyinme konusunda bilgiler verecek.

Elif Gülcanoğlu gibi ilk günden bu yana yarışmada bulunan ve 8. Haftaya kadar gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı Seda Şan, bu bölümde doğal temizlik maddeleri ile masa ve sandalye temizliği yapacak. Ana Kuzusu evinde ikinci haftasına giren Bahar Mustafaeva, çeyiz sandığı yerleştirme görevini yerine getirirken, yeni yarışmacı İlayda Arat, mutfakta kalburabastı tatlısı yapacak.

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.


Leave a comment