Arka Koltuk-21 Kasım 2015 12:15 Logolu-Arka Koltuk Programı Full view

Arka Koltuk-21 Kasım 2015 12:15

İş dünyasının önde gelen isimlerinin başarı hikayelerini ekrana taşıyan Arka Koltuk, Berfu Güven’in sunumuyla NTV ekranlarında başlıyor.
Berfu Güven soruyor, sektörün liderleri iş yaşamlarından özel yaşamlarına bilinmeyen yönlerini Arka Koltuk’ta yanıtlıyor.

İş dünyasının önde gelen isimlerinin başarı hikayelerini ekrana taşıyan Arka Koltuk’un ilk programda Sadettin Saran’ı ağırlıyor.

Berfu Güven, güne sporla başlayan Sadettin Saran’a sabahın ilk saatlerinden akşama kadar eşlik ediyor, bir tam gününü en yakınından izliyor.

Wimbledon Tenis Turnuvası’ndan Formula 1’e, Oscar ödüllü filmlerden çizgi filmlere Türkiye’deki yabancı yayın içeriğinin yüzde 70’ini elinde bulunduran Saran Holding nasıl sıfırdan kuruldu? Kaç kişiye istihdam sağlıyor? İşe gerçekten helikopterle mi gidip geliyor? Fenerbahçe’nin bugünüyle ilgili ne düşünüyor? Türkiye’deki spor yöneticilerini neden “kibirli” buluyor? Kurduğu spor araştırma merkeziyle ne yapmayı hedefliyor? Spor tutkusu nereden geliyor? Haftada kaç gün spor yapıyor? ABD Başkanı Obama ile dostluğu nasıl başladı? Lisans eğitimini aldığı ABD’den Türkiye’ye nasıl döndü? En büyük hayali neydi? Eşine her gün çiçek yolluyor mu?

“Mezun olduktan sonra kapı kapı dolaşarak yüzlerce yere CV bıraktım” diyen, bugün sekiz sektörde 30’u aşkın şirketi yöneten, enerjiden medyaya, turizmden madenciliğe, spordan havacılığa dev bir gruba başkanlık eden Sadettin Saran başarı öyküsüyle 21 Kasım Cumartesi 12.10’da Arka Koltuk’ta, NTV’de.


Leave a comment