Arka Koltuk-5 Aralık 2015 12:20 Logolu-Arka Koltuk Programı Full view

Arka Koltuk-5 Aralık 2015 12:20

İş dünyasının önde gelen isimlerinin başarı hikayelerini ekrana taşıyan Arka Koltuk, Berfu Güven’in sunumuyla NTV ekranlarında başlıyor.
Berfu Güven soruyor, sektörün liderleri iş yaşamlarından özel yaşamlarına bilinmeyen yönlerini Arka Koltuk’ta yanıtlıyor.

İş dünyasının önde gelen isimlerinin başarı hikayelerini ekrana taşıyan Arka Koltuk bu hafta Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı’nı ağırlıyor.

Berfu Güven soruyor; Eminönü’de başlayan ve bugün 4 kıtada, 30 ülkede, 250’den fazla ürünle piyasanın önde gelen markalarından birine dönüşen başarı öyküsünü Murat Kolbaşı anlatıyor.

Küçük ev aletleri sektöründe rekabet ne durumda? Neden Türk kahvesine ayrı bir önem veriyor? Dünyada her yıl 400 milyar fincan kahvenin tüketildiği pazarda Türk kahvesi espressoyu yenebilir mi? Yılın 200 gününü seyahatlerde geçiren, antika, kartvizit, otomobil gibi pek çok koleksiyonu olan, Ali Sami Yen Stadı’nın toprağını saklayacak kadar Galatasaraylı, Türkiye Satranç Federasyonu’nun kadınlara yönelik turnuvalarına sponsorluk desteği veren, gönüllü Türk kahvesi elçisi Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı kahve eşliğinde keyifli bir sohbetle Arka Koltuk’ta.

Berfu Güven’in sunumuyla Arka Koltuk Cumartesi 12.20’de NTV’de.


Leave a comment