Arka Koltuk-9 Ocak 2016 12:20 Logolu-Arka Koltuk Programı Full view

Arka Koltuk-9 Ocak 2016 12:20

İş dünyasının önde gelen isimlerinin başarı hikayelerini ekrana taşıyan Arka Koltuk, Berfu Güven’in sunumuyla NTV’de ekrana geliyor…

Arka Koltuk bu hafta dünyanın en büyük porselen üreticisi Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral’ı ağırlıyor.

50 yıldır sanayici olan Güral Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisi, 22 yıldır iş hayatında, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Başkanı, aynı zamanda profesyonel ralli pilotu… Berfu Güven soruyor, bilinmeyen, arka planda kalan yönlerini Erkan Güral anlatıyor.

Haftanın 4 gününü Kütahya’da, 3 gününü İstanbul’da geçiren Güral işleri nasıl yürütüyor? Aile şirketi yönetmenin zorlukları ve kolaylıkları neler? Neden “ülkeler gibi şirketlerin de anayasası olmalı” diyor? 10 yıldır uyguladıkları “aile anayasası”nda hangi maddeler var? Neden gelin ve damatlar şirketlerde çalışamıyor? “Spora 40 yaşından sonra başladım” diyen, her sabah yürüyen ve her sezon 8 ralliye katılan Erkan Güral’ın diğer sporlarla olan ilişkisi nasıl? Türkiye Milli Futbol Takımı’na ana sponsor olan markanın 2016 hedeflerinde neler var? Çalışanlarının yarısı kadın olan işletmede başarının sırrını neye bağlıyor? “Tereciye tere satıyoruz” diyerek Çin’e de ihracat yapan markanın başarı öyküsü ve çok daha fazlası bu hafta Arka Koltuk’ta.

Berfu Güven’in sunumuyla Arka Koltuk Cumartesi 12.20’de NTV’de.


Leave a comment