• Home  /
  • TV Gündemi   /
  • “Aşk ve Günah” Eylül’de Kanal D’de başlıyor!
“Aşk ve Günah”  Eylül’de Kanal D’de başlıyor! Logolu-Aşk Ve Günah Dizisi Resimleri (3) Full view

“Aşk ve Günah” Eylül’de Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin başrollerini; Tekin Temel, Seren Deniz Yalçın ,Türkan Kılıç’ın paylaştıkları yeni günlük dizisi “Aşk ve Günah” Eylül ayında Kanal D’de başlıyor.
Yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E.Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Kotan ve Cemile Karadaş’ın yaptıklarını dizinin senaryosunu da Suna Tensi ve Sema Tensi kaleme alıyor.

-Delicesine bir sevda, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırslarla örülü sürükleyici hikayesi ile dikkatleri çeken dizinin konusu şöyle;

Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.
Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker. Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.
Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.


Leave a comment