Bakış-26 Mayıs 2015 09:35 Logolu-Bakış Programı Noyan Doğan Full view

Bakış-26 Mayıs 2015 09:35

Ekonomi dünyasına yeni bir bakış açısı Habertürk TV’de…

Türkiye ekonomisine yön veren kişi ve sektörler, gözden kaçanlar, ilginç projeler, bireysel emeklilikten sigortaya merak edilen tüm sorulara canlı yayında uzmanlarca cevaplar, ayrıntılar ve son dakika gelişmeleri Noyan Doğan’ın sunumu ve ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinin yorumlarıyla Bakış’ta ekrana geliyor.

Pazartesi, sigorta sektörünün ekonomiye katkısı ne kadar? En fazla hangi sigortalar yaptırılıyor? Türkiye’de sigorta bilinci yerleşti mi? Hangi branşta ne kadar hasar ödendi?
Salı, Bireysel emeklilik sisteminde yeni düzenlemeler neler getirdi? %25 devlet katkısı nedir ve herkes yararlanabilecek mi? Sistemin katılımcılara sağladığı avantajlar neler?
Çarşamba ise yoğun ekonomik gündemde gözden kaçan, ilginç projeler, kişi ve kurumlar mercek altına alınıyor. Son dakika gelişmeleri, akla takılan tüm sorular ve gözden kaçan tüm ayrıntılar, canlı yayında sektörün liderleri ve uzmanlarca değerlendiriliyor.
Gazeteci Noyan Doğan’ın sunumuyla Bakış, bugün (26 MAYIS SALI) saat 09.35’te Komşu Eczacılar Platformu Başkanı Leyla Mine Tandağ ve Eczacı Serkan Mehmet Demirkol’u konuk ediyor.


Leave a comment