Başkent Kulisi-14 Haziran 2015 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Mehmet Acet 2 Full view

Başkent Kulisi-14 Haziran 2015 10:00

BEŞİR ATALAY SEÇİM SONUÇLARINI BAŞKENT KULİSİ’NDE DEĞERLENDİRİYOR

Kanal 7 ekranlarında Ankara gündeminin nabzını tutan Başkent Kulisi bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay’ı ağırlıyor. Atalay, 7 Haziran’da sandıktan çıkan sonuçları ve ülke gündemini Başkent Kulisi’nde değerlendirecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay’ı konuk ediyor. Beşir Atalay, 7 Haziran 2015 seçimlerinin sonuçlarını, partilerin oy yüzdelerindeki değişiklikleri ve günlerdir yoğun bir şekilde konuşulan koalisyon trafiğini Başkent Kulisi’nde ele alacak. Programda ‘7 haziranda seçmen hangi partiye hangi mesajı verdi? AK parti bir önceki secime göre neden oy kaybetti? Parti içinde neler konuşuluyor, ne tür bir koalisyon ittifakı değerlendiriliyor? Yeni hükümet çalışmalarında AK partinin tutumu ne olacak? AK partinin yol haritasında neler var? Koalisyon trafiği nasıl işleyecek?’ sorularına yanıt aranacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment