Başkent Kulisi-15 Kasım 2015 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Mehmet Acet 2 Full view

Başkent Kulisi-15 Kasım 2015 10:00

ULAŞTIRMADA 2023 YILI HEDEFLERİ NELERDİR?

Siyaset kulislerinde yaşananların, ülke gündeminde meydana gelen olayların önemli isimler tarafından ele alındığı Başkent Kulisi’ne bu hafta AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan konuk olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, Türkiye’nin siyasi gelişmelerini, siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle canlı yayında ele almaya devam ediyor. Başkent Kulisi, bu hafta AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ı konuk olarak ağırlayacak. Programda, ‘1 Kasım Genel Seçim sonucuna göre, yeniden tek başına iktidar olan AK Parti için bu sonuç sürpriz oldu mu? Ulaştırmada 2023 yılı hedefleri nelerdir? Üçüncü Köprü ne zaman bitecek? Avrupa Birliği’nin hükümete dönük eleştirileri yerinde mi? Anayasa değişikliği ve başkanlık sistemi AK Parti’nin gündeminde mi?’ sorularına cevap aranacak. Lütfi Elvan İstanbul’un trafik çilesinin en önemli çözüm anahtarlarından biri olacak olan 3. Köprü’nün mevcut durumu ve ilerleyişi ile ilgili bilgileri canlı yayında açıklayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment