Başkent Kulisi-17 Ocak 2016 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Mehmet Acet 2 Full view

Başkent Kulisi-17 Ocak 2016 10:00

YERLİ OTOMOBİL NE ZAMAN YOLA ÇIKACAK?

Siyaset kulislerinde konuşulanların, ülke gündeminde meydana gelen olayların önemli isimler tarafından ele alındığı Başkent Kulisi’nde bu hafta, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Türkiye’de sanayi ve teknoloji alanlarındaki gelişmeler ve gündemde yer alan sıcak konu başlıkları masaya yatırılacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, Türkiye’nin siyasi gelişmelerini, siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle değerlendirmeye devam ediyor. Programın bu haftaki konuğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık olacak. Türkiye’de ki terör olayları tartışılırken, ‘Türkiye terör kuşatması altında mı? PKK’ya karşı verilen mücadelede neticeye ulaşılıyor mu? Yerli savunma sisteminde hükümetin nasıl bir yol haritası var? Yerli otomobil üretimi ne zaman başlayacak?’ sorularına da cevap aranacak. Mehmet Acet soruyor, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Başkent Kulisi’nde cevap veriyor.

Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment