Başkent Kulisi-20 Eylül 2015 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Mehmet Acet 2 Full view

Başkent Kulisi-20 Eylül 2015 10:00

1 KASIM AKŞAMI KAZANAN KİM OLACAK?

Tecrübeli gazeteci Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi’nde bu hafta 1 Kasım seçimlerine doğru AK Parti’nin yol haritası konuşulacak.

Siyaset kulislerinde yaşananların, ülke gündeminde meydana gelen olayların siyasetçi, akademisyen ve kanaat önderleri tarafından ele alındığı Başkent Kulisi yeni yayın döneminde yeni gelişmeleri aktarmaya devam ediyor. Başkent Kulisi’nde bu hafta Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile AK Parti kongresi ve 1 Kasım seçimleri konuşulacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi Türkiye’nin siyasi gelişmelerini siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle canlı yayında ele almaya devam ediyor. Siyasetin merkezi Ankara’nın nabzını sıcağı sıcağına ekrana taşıyan Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık oluyor. Programda “AK Parti olağan kongresi sonrasında partide istenilen değişim sağlanacak mı? 1 Kasım akşamı 7 Haziran’dan farklı bir tablo mu oluşacak? AK Parti yeniden tek başına iktidara gelecek mi? AK Parti’nin seçime yönelik çalışmaları ve seçmene yönelik vaatleri neler olacak? Türkiye’nin yerli otomobil hayalini gerçekleştirmesinde sona yaklaşıldı mı?” sorularına Bakan Fikri Işık cevap verecek.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment