Başkent Kulisi-24 Ocak 2016 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Yeni Full view

Başkent Kulisi-24 Ocak 2016 10:00

MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK BAŞKENT KULİSİ’NDE

Kanal 7 Ankara temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu Maliye Bakanı Mehmet Şimşek olacak.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye’nin en önemli gündemi olan ‘terör sorunu’ başta olmak üzere, 2016’da gerçekleşmesi planlanan ekonomi reformları hakkında merak edilenleri, Kanal 7’de konuk olacağı Başkent Kulisi programında anlatacak. Başkent Kulisi’nde bu hafta 2016’da emeklilere ve asgari ücret ile çalışanlara yapılan zammın, Türkiye ekonomisine etkileri hakkında açıklamalar yapılacak.

Programda ayrıca; “Küresel ekonominin büyümesi için atılması gereken adımlar nelerdir? Kadınların iş hayatında aktif olarak yer almasını destekleyici yeni politikalar nelerdir? Davos Zirvesinde konuşan Başbakan Davutoğlu, bahsettiği saydamlık paketinde neleri amaçlamaktadır? Türkiye’nin bir numaralı gündemi olan terör sorunu ile ilgili son gelişmeler nelerdir?” sorularına cevap aranacak. Mehmet Acet soracak, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Başkent Kulisi’nde cevaplayacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı ve birbirinden önemli konukların ağırlandığı Başkent Kulisi Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment