Başkent Kulisi-27 Aralık 2015 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Mehmet Acet 2 Full view

Başkent Kulisi-27 Aralık 2015 10:00

LÜTFİ ELVAN GÜNDEMİ BAŞKENT KULİSİ’NDE DEĞERLENDİRİYOR

Siyaset kulislerinde konuşulanların, ülke gündeminde meydana gelen olayların önemli isimler tarafından ele alındığı Başkent Kulisi’nde bu hafta, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan konuk olarak ağırlanacak. Elvan, Türkiye’ye yönelik siber saldırılarla ilgili gelişmeleri ve ülke gündemini etkileyen olayları Başkent Kulisi’nde değerlendirecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, Türkiye’nin siyasi gelişmelerini, siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle canlı yayında ele almaya devam ediyor. Başkent Kulisi bu hafta, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ı konuk ediyor. Programda, internet alt yapısı ve bu alandaki yetki karmaşası; Türkiye’ye yönelik siber saldırılar, alınan önlemler konuşulacak. Programda ayrıca ‘Demirtaş’ın Rusya ziyaretinin perde arkasındaki sebepler nelerdir? Terör örgütünün saldırıları neticesinde zarar gören esnaf için alınacak tedbirler nelerdir? Merkez Bankası’nın faiz kararına hükümetin müdahalesi var mı?’ sorularına cevap aranacak.

Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment