Başkent Kulisi-31 Ocak 2016 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Yeni Full view

Başkent Kulisi-31 Ocak 2016 10:00

BAŞKENT KULİSİ’NDE ‘YENİ ANAYASA, MİLLİ BAŞKANLIK’ KONUŞULACAK

Kanal 7 Ankara temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu , AK Parti Malatya Milletvekili ve Star Gazetesi köşe yazarı Taha Özhan olacak.

Yeni Türkiye’yi inşaa etmek ve terörle mücadelede daha kararlı bir yol izleyebilmek için yeni anayasanın tartışmasız olması gerektiğini düşünen Taha Özhan, yerli anayasa olarak gündeme gelen süreç hakkında açıklamalar yapacak.

Programda ayrıca Taha Özhan, ‘’Yerli anayasa milli başkanlık’’ sistemi olarak bilinen yeni sistemi, Türkiye’ye uyarlamak için hangi düzenlemeler yapılacak? Yeni anayasa çalışması sürecinde muhalefetten gerekli destek sağlanamazsa, referanduma gidilecek mi? Terör olaylarının çözümünde hükümetin izlediği politikaya, ek olarak alınan yeni kararlar var mı?’’ sorularına cevap aranacak.

Mehmet Acet soracak, Malatya Milletvekili Taha Özhan, Başkent Kulisi’nde cevaplayacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı ve birbirinden önemli konukların ağırlandığı Başkent Kulisi Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment