Başkent Kulisi-7 Şubat 2016 10:00 Logolu-Başkent Kulisi Yeni Full view

Başkent Kulisi-7 Şubat 2016 10:00

AK PARTİ’NİN YENİ REFORMLARI NELER OLACAK?
LÜTFİ ELVAN BAŞKENT KULİSİ’NDE AÇIKLAYACAK

Kanal 7 Ankara temsilcisi Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan olacak.

Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi’nde, AK Parti’nin seçim döneminde gerçekleştirmeyi vadettiği reform paketlerinde öncelik verdiği konular konuşulacak. Terörle mücadele konusunda hükümetin aldığı yeni kararlar ve yeni anayasa çalışması konusunda muhalefetin ve hükümetin izlediği yol hakkında bilgi verilecek.

Programda ayrıca, ‘’Yeni dönemde hangi reformlar gerçekleştirilecek? Hükümet seçim vaatlerini gerçekleştirmek için nasıl bir takvim hazırladı? AK Parti reform yapma kabiliyetini mi yitirdi? Terörle mücadeleyi daha etkin hale getirmek için yeni anayasa çalışmasında hangi düzenlemeler yapılacak?‘’ gibi merak edilen sorular cevaplanacak.

Mehmet Acet soracak, Başbakan Yardımcısı Lütfü Elvan, Başkent Kulisi’nde yanıtlayacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı ve birbirinden önemli konukların ağırlandığı Başkent Kulisi Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment