Başkent Kulisi-8 Kasım 2015 10:00 Logolu-Mehmet Acet Başkent Kulisi Programı Full view

Başkent Kulisi-8 Kasım 2015 10:00

BEKİR BOZDAĞ BAŞKENT KULİSİ’NDE

Siyaset kulislerinde yaşananların, ülke gündeminde meydana gelen olayların önemli isimler tarafından ele alındığı Başkent Kulisi’nde bugün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ konuk olarak ağırlanacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi Türkiye’nin siyasi gelişmelerini, siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle canlı yayında ele almaya devam ediyor. Programda, ‘1 Kasım Genel Seçim sonucuna göre, yeniden tek başına iktidar olan AK Parti için bu sonuç sürpriz oldu mu? Seçim beyannamesinde yer alan vaatlerin hızla yerine getirilmesi için düğmeye basılan AK Parti’de, 100 günlük acil eylem planı ne zaman açıklanacak? Bu acil eylem planında neler olacak? Anayasa değişikliği ve başkanlık sistemi AK Parti’nin gündeminde mi?’ sorularına cevap aranacak. Başkent Kulisi’nde Bekir Bozdağ, seçim sonuçlarının AK Parti için bir ödül mü yoksa kredi mi olduğu tartışmalarını da yorumlayacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla Pazar günü saat 10.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment