Ben Bilmem Eşim Bilir-281.Bölüm-13 Nisan 2015 20:00 Logolu-Ben Bilmem Eşim Bilir 281 Full view

Ben Bilmem Eşim Bilir-281.Bölüm-13 Nisan 2015 20:00

Yeşim Salkım ve Hakan Eratik şaşırtan itiraf ne?
Süleyman Bey eşi Pınar Aylin’i en çok neye benzetiyor? Aşk Doktoru Mehmet Çoşkundeniz’ den evlilik tüyoları? Bekir Aksoy’un eşine romantik sürprizi ne?

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR, YENİ ÜNLÜLERİ İLE EKRANA GELİYOR, ORTALIK KAHKAHADAN YIKILIYOR.

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde
Yeşim Salkım – Hakan Eratik, Pınar Aylin – Süleyman Erbaykent, Derya – Mehmet Coşkundeniz, Derya – Bekir Aksoy çiftleri yarışacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler bölümü “Nefes Nefese” ile başlayacak. Kafalarını balık dolu cam fanusa daldırdıklarında zorlanan beyleri yanlarında duran eşleri motive edecek. İkinci etapta bayanların oyunu ”Anla Beni” oynanacak. Beylerin söylediklerini farklı ve komik bir şekilde telafuz eden bayanlar herkesi çok güldürecek. Oyunda ayrıca bir de rekora imza atılacak. Üçüncü etapta “Saplama CD” oyunu ile eşlerinin iddiaları kadar CD’yi süngerli duvara isabet ettirmeye çalışan beyler hırslarını konuşturacaklar. Dördüncü etapta Ben Bilmem Eşim Bilirin en eski ve en efsane oyunu olan “Bar Masası” bu kez iddiada bulunan beyleri korkutacak. Eşlerine güvenemeyen beyler düşük iddialarda bulunacaklar.

Final etabında “Nefesine Kuvvet ” oyununun galibi son model otomobilin sahibi olacak.


Leave a comment