Ben Bilmem Eşim Bilir-289.Bölüm-25 Mayıs 2015 20:00 Logolu-Ben Bilmem Eşim Bilir 289 Full view

Ben Bilmem Eşim Bilir-289.Bölüm-25 Mayıs 2015 20:00

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR, DAHA ÖNCE YARIŞAN AMA KAZANAMAYAN GÖNÜLLERDE TAHT KURAN YARIŞMACILARI İLE EĞLENCEYE DEVAM EDİYOR!

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde daha önce de yarışmış olan Barış Savcı – Celil Cephe, Birçe – Hüseyin Alakaş, Burcu – Tayfun Aydın, Diana Pervuşin – Batuhan Taşhan çiftleri yarışacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Best Of, yarışmacıların eşleri ile beraber oynayacakları oyun “Dengesiz Teker” ile başlayacak. Eşlerin dengesizliği bayanların korkmasına sebep olacak. İkinci etapta “Unlu Pinpon” beylerin yüzünü komik bir hale getirecek. Beyler un dolu bardakları üflerken bayanlar hem gülecek hem de desteklerini eşlerinden eksik etmeyecekler. Üçüncü etapta beylerin korkulan oyunu aynı zamanda Ben Bilmem Eşim Bilir’in en sevilen ve en eğlenceli oyunlarından biri olan “Topuklu Ayakkabı” olacak. Beyler düşe kalka parkuru tamamlamaya çalışırken izleyenler eğlenceli anlar yaşayacak. Final öncesi son oyun “Kafa Gol”ü ise bayanların bağırıp çağırması ile sonlanacak.

Final etabında “Zayıf Halka” oyununun galibi son model otomobilin sahibi olacak.


Leave a comment