Ben Bilmem Eşim Bilir-314.Bölüm-29 Ağustos 2015 20:00 Logolu-Ben Bilmem Eşim Bilir 314 Full view

Ben Bilmem Eşim Bilir-314.Bölüm-29 Ağustos 2015 20:00

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR, DAHA ÖNCE YARIŞAN AMA KAZANAMAYAN GÖNÜLLERDE TAHT KURAN YARIŞMACILARI İLE EĞLENCEYE DEVAM EDİYOR!

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde
daha öncede yarışmış çiftler olan Filiz–Hacı Kelekçi, Hatice–Ahmet Yazıcı, Havva–Engin Çavuş, Havva–Hasan Dönertaşlı yarışacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir, hanımların başını döndüren oyun “Mumyalama” ile başlayacak. 60 m uzunluğunda ki ruloyla eşlerini baştan aşağı sarıp sarmalamaya çalışan hanımlar, oyun sırasında dengelerini kaybederek izleyenleri güldürecekler. İkinci oyun “Raket Tava” olacak. Üçüncü oyunda ise çiftler, Ben Bilmem Eşim Bilir’in en eğlenceli oyunlarından biri olan “Anla Ben” de mücadele edecekler. Beylerin söyledikleri kelimeler, eşleri tarafından anlaşılamayınca stüdyoda bulunan herkes gülme krizlerine girecek. Hanımların 4000 puanlık final öncesi son oyunu “Bar Masası”. Eşlerinin iddiaları kadar sayıda bardağı masanın çizgili tarafının arkasında durdurarak puan kazanmaya çalışan hanımlar bir hayli zorlanacaklar.

Final etabında ise “Nefesine Kuvvet” oyunu oynanacak ve kazanan çift son model otomobilin sahibi olacak.


Leave a comment