Ben Bilmem Eşim Bilir-Yılbaşı Özel-31 Aralık 2016 20:00 logolu-ben-bilmem-esim-bilir-yilbasi-ozel-2017-2 Full view

Ben Bilmem Eşim Bilir-Yılbaşı Özel-31 Aralık 2016 20:00

Ben Bilmem Eşim Bilir’e Diva Bülent Ersoy Geliyor…

Kanal D’nin, sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yılbaşında ünlülerin yarışacağı özel bölümüyle ekrana gelecek. Ben Bilmem Eşim Bilir’in Yılbaşı Özel bölümünde; Kibariye – Ali Küçükbalçık, Chloe- Serdar Ortaç, Hilal – Ferman Toprak, Wilma Elles- Kerem Göğüş çiftleri yarışacak.

Ünlü çiftlerin oynayacağı ilk oyun “Anla Beni” olacak. İkinci oyun “Kafa Golü”nde ünlü hanımlar eşlerini bir hayli şaşırtacaklar. Üçüncü oyun “Aşkın Gözü Kördür”de ise herkes kahkahaya boğulacak. Final etabında “Delikli Bar Masası” oyununun galibi son model otomobilin sahibi olacak.
Herkesin müzik ve eğlenceye doyacağı programa Bülent Ersoy muhteşem şarkıları ile damgasını vuracak. Kibariye, Serdar Ortaç ve Ferman Toprak’ın seslendirdiği parçalar ile izleyenler müzik ve eğlenceye doyacak.
Türk popunun ünlü isimleri Buray, Derya Uluğ ve Tuğba Yurt da Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel programına konuk olacak. İllüzyonist Aref Ghafouri ise ünlü yarışmacılar ile birlikte muhteşem bir şova imza atacak.
“Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel” izleyenlere unutulmaz bir yeni yıl şöleni yaşatacak!


Leave a comment