Bi Dünya Şov-28 Ağustos 2015 22:00 Logolu-Bi Dünya Şov 222 Full view

Bi Dünya Şov-28 Ağustos 2015 22:00

Sosyal medya fenomeni Hakan Hepcan’ın sunduğu, Bİ’DÜNYA ŞOV sosyal medya dolu bir bölümle cuma gecesi 22.15’de NTV’de!

Çok konuşulan şov Bİ’ DÜNYA ŞOV’un 12. bölüm konuğu Vine’dan beyaz perdeye geçiş yapan ve Ali Kundilli karakteriyle sosyal medya dışında da şöhrete kavuşan CEM GELİNOĞLU!
Hepcan, Cem Gelinoğlu ile sosyal medyanın geldiği noktayı konuşacak, Vine’nın Cem’in hayatında neleri değiştirdiğini irdeleyecek. Cem hem esprileri ile izleyenleri güldürecek hem de hiç bilinmeyen bir yönünü ortaya çıkarıp kendi yazdığı bir besteyi seslendirecek.

“YAYAN SORULAR”da bu kez insanlara “Bir arkadaşınızın aldatıldığını öğrenseniz bunu ona söyler misiniz” diye halka soracağız. Hem cevaplar hem Cem Gelinoğlu’nun bakış açısı izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Bİ’ DÜNYA ŞOV’un sevilen bölümü “ATIL KUNT”da, Salih Zafer Kunt bu kez anketör olacak ve içinde birbirinden saçma sorular olan bir anketi halka soracak. Bakalım bu saçma sorulara halkımız nasıl tepki verecek.

Programa sürekli konuk olmaya çalışan “BÜYÜK ÜNSÜZ” bu kez Cem Gelinoğlu’nun peşini bırakmayacak. Ali Kundilli 2 filminde oynamak isteyen. “BÜYÜK ÜNSÜZ DEVRİM”in çabası çok ilgi görecek.

Bu haftaki bölümün sosyal medya konuğu, Cem Gelinoğlu’nun Vinelarından tanıdığımız “Osman Çengel” olacak.

Türkiye’nin talk şov programı Bİ’ DÜNYA ŞOV, 28 Ağustos Cuma gecesi 22.15’de NTV ekranlarına gelecek…


Leave a comment