Big Brother Türkiye-28 Kasım 2015 20:00 Logolu-Big Brother Türkiye Full view

Big Brother Türkiye-28 Kasım 2015 20:00

‘BIG BROTHER TÜRKİYE’ BÜYÜK GALAYA HAZIR

Tüm dünyada ‘şov programlarının atası’ olarak kabul edilen efsane program ‘Big Brother Türkiye’ Cumartesi, saat 20.00’de Star TV’de başlıyor.
‘Big Brother Türkiye – Gala’ yayınıyla ilk kez Türk izleyici ile buluşacak programın sunuculuğunu Asuman Krause yapacak.
1999 yılından bu yana İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen ve tam 15 yıl Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ artık Türkiye’de…
Bugüne kadar 120 ülkede, 320 sezondan fazla yayınlanan, sadece 2014 yılında dünyada 60 milyon kişi tarafından izlenen ‘Big Brother Türkiye’ için, 3 bin metrekarelik bir alanda, Türkiye’de bugüne kadar kurulmuş en büyük program stüdyosu hazırlandı.
REKOR ÖDÜL BİR MİLYON LİRA
‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 30 bini aşkın kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek 16 kişi belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.
KURALLARI BIG BROTHER BELİRLEYECEK
16 kişilik ev halkı, ‘Big Brother’ın kendilerine verdiği görevleri her koşulda yerine getirmekle sorumlu. Big Brother’ın kimi zaman akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı pozitif rekabet içinde başarıyla çıkmaya çalışacak ev halkının dış dünya ile hiçbir teması olmayacak.
Ev halkı 100 gün boyunca her yeni güne, bu evde tek kural koyucu olan ve bu kurallarını her an değiştirebilme gücü bulunan Big Brother’ın görevlerini başarıyla yerine getirmek için başlayacak. Ancak her hafta bir yarışmacı evden ayrılmak durumunda kalacak ve evden kimin gideceğine izleyicinin SMS oyları karar verecek.
BIG BROTHER TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETMEK ÇOK KOLAY
‘Big Brother Türkiye’, akıllı telefonlardan, tabletlerden, web sitesinden ve ‘Big Brother Türkiye’ resmi Youtube kanalından 24 saat ücretsiz ve canlı olarak izlenebilecek.
28 Kasım Cumartesi günü Star TV’de saat 20.00’de başlayacak ‘Gala Yayını’nın hemen ardından www.bigbrothertr.com web sitesinden ve Youtube linkinden izlenebilecek. Aynı zamanda akıllı telefon ile tabletlerden ücretsiz olarak indirilebilecek ‘Big Brother Türkiye’ uygulamasından da 24 saat canlı ve ücretsiz olarak yayınlanmaya başlayacak.


Leave a comment