Big Brother Türkiye Final-6 Mart 2016 22:45 Logolu-Big Brother Full view

Big Brother Türkiye Final-6 Mart 2016 22:45

‘BIG BROTHER TÜRKİYE’NİN BİRİNCİSİ VE 1 MİLYONUN SAHİBİ KİM OLACAK?

BÜYÜK GÜN GELDİ!
Arsel, Sinan, Onur ve İdil
kazanan kim olacak?
‘Big Brother Türkiye – Final’inde evin dört finalisti; Arsel, Sinan, Onur ve İdil’den biri, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi ve 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. Kimin birinci olacağına ise izleyiciler karar verecek. Pazar akşamı canlı yayında sona erecek izleyici oylamasında en çok oyu alan finalist, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi olacak.
Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam (6 Mart Pazar) final heyecanı ve coşkusu yaşanacak. Yarışma Star’da saat 23.45’ten itibaren Asuman Krause’nin sunumuyla canlı olarak ekrana gelecek.
EVDE HEYECAN DORUKTA
‘Big Brother Türkiye’ evinde 100 gün kalmayı ve adlarını finale yazdırmayı başaran; Arsel, Sinan, Onur ve İdil, canlı olarak ekrana gelecek finalde büyük heyecan yaşayacak.
Final öncesinde evde yaşananlar, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisini belirleyecek izleyici oylaması, canlı yayın sürprizleri ve daha fazlası, pazar akşamı ‘Big Brother Türkiye-Final’de ekrana gelecek.
OYLAMA CANLI YAYINDA SONA ERECEK
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, birinci olmasını istediği adayın ismini, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a gönderebilir ve adayını destekleyebilir . Oylama, bu gece (Pazar) canlı yayında sona erecek.


Leave a comment