BİR KAYIP DAHA BULUNDU! Logolu-MÜGEANLI_5 Full view

BİR KAYIP DAHA BULUNDU!

Salı günü kaybolan 1 Yaşındaki Mehmetcan bulundu.

Şanlıurfa’dan Salı günü (5 Nisan) kaybolan 1 yaşındaki Mehmetcan Salı günü saat 11’da babasıyla beraber evden çıktılar. Daha sonra aradan geçen birkaç saat sonra babası ailesini arayarak Mehmetcan’ı kaybettiğni söyledi. Mehmetcan’ın babasının psikolojik rahatsızlığı vardı ve sık sık sara krizleri geçiyordu. Ailesine parkta kriz geçirip bayıldım. Kendime geldiğim anda oğlum yanımda yoktu.

1 yaşındaki bebeklerini arayan ve hayatından endişe eden annesi ve babaannesi bugün Müge Anlı’ya gelerek ekibinden ve kendisinden yardım istediler. Yayın esnasında kayıp Mehmetcan’la ilgili bilgi veren Müge Anlı’nın ekibi vakit kaybetmende Şanlıurfa’ya gitmiş Mehmetcan’ın kaybolduğu söylenen parkı ve çevresini aramaya başlamıştı.

Yayın esnasında Gaziantep Çocuk Şube programı arayarak, yayını izlediklerini ve bir yaşlarında bir çocuk bulduklarını söyleyerek bebeğin aranan Mehmetcan olduğunu öğrenmek için fotoğrafını canlı yayına gönderdi. Gelen fotoğrafla sevinç ve gözyaşları ardı ardına geldi. Bulunan bebek 1 yaşındaki küçük Mehmetcan’dı. Çocuk Şube’nin verdiği bilgilere göre, Mehmetcan’ın kaybolduğu gün ihbar hattımıza bir telefon geldi. Parkta bir çocuk bulduklarını fakat Şanlıurfa’da değil Gaziantep’de olduğunu söyledi. Çocuğu bulan şahıslar, parkta dolaşıyorduk, orta yaşlarda bir beyefendinin bize çocuğu verdi ve çocuk biraz sizde dursun ben hemen geleceğim diyerek gitti. Daha sonra gelen giden kimse olmadı bizde çocuk şubeye bildirerek ailesinin bulunmasına yardımcı olmak istedik.


Leave a comment