Bir Sıfır-1.Bölüm-13 Kasım 2015 20:00 Logolu-Bir Sıfır 1 Full view

Bir Sıfır-1.Bölüm-13 Kasım 2015 20:00

SORUYU BİLEN DEĞİL CEVABI BULAN KAZANIYOR! İLKER AYRIK’LA BİR SIFIR BAŞLIYOR!

Kanal D’de, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı eğlence dolu yepyeni bir yarışma programı başlıyor: İlker Ayrık’la Bir Sıfır.
Yepyeni bir formatla seyirci karşısına çıkacak olan İlker Ayrık, basit ve bir o kadar eğlenceli sorularla yarışmacıların kafalarını karıştıracak.

İlker Ayrık’la Bir Sıfır, ilk bölümünde İrem Derici’yi konuk ediyor. Programda yarışmacılar İrem Derici’yle ilgili eğlenceli bir sürpriz soru bekliyor. Bilgi yarışması olmayıp, soruyu bilenin değil cevabı bulanın kazandığı yeni yarışma programında “basit ama acık gıcık” sorular olacak.

İlk bölümde yarışmacıları sorularıyla şaşırtan İlker Ayrık yağlı güreş pehlivanlarına da kafa tutarak izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Yarışmacılar sorularda ekip arkadaşlarını ikna ederek ortak bir cevap vermek zorunda. Toplamda beş tane 0’ı bulan ekip finale kalarak araba için farklı bir etapta yarışacak.

Bol sıfırın yarışma kazandırdığı programının finalinde ise 0’ları doğru dizen yarışmacılar, sıfır kilometre bir araba sahibi olacak. Bol eğlenceli, tam bir “İlker Ayrık” yarışması; İlker Ayrık’la Bir Sıfır, ilk bölümüyle 13 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında başlıyor…


Leave a comment