Bir Sıfır-13.Bölüm-12 Aralık 2015 16:30 Logolu-Bir Sıfır 13 Full view

Bir Sıfır-13.Bölüm-12 Aralık 2015 16:30

“LEZZETLİ ÇİPETPETLER İLKER’E KONUK OLUYOR”

Kanal D’nin, sevilen yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır haftanın dört günü ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi, pazar, pazartesi ve salı akşamlarının vazgeçilmezi olan yarışmanın bu bölümünde de eğlence devam ediyor.

Doğru cevaba ulaşmanın kazandırdığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır bu bölüme Roma İmparatoru Jul Sezar’ı konuk ederek başlıyor. Ünlü “Veni, Vidi, Vici” sözünü Sezar’ın Tokat’ta söylediğini biliyor muydunuz?

Bir zamanların fenomen videosu “Çipetpet” sorusuyla yarışmacılar Arnavut Şevket’in “saka mı, keklik mi” , hangi kuşun sesini taklit ettiğini bilmeye çalışacaklar.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez yarışma programının bu akşamki renkli konuğu ise sevilen sanatçı Metin Şentürk… Metin Şentürk’le ilgili hem ilginç bilgiler öğrenecek hem de ekiplere sorulan iki soruyla kimin 0(sıfır) kazandığını göreceğiz. Sorular basit ama “acık gıcık”.

Ekiplerden beş 0(sıfır)’ı tamamlayan çift, finale kalarak kazandıkları 0(sıfır)’larla araba için yarışacak. Altı 0(sıfır)’ı yanyana koymayı başardıkları takdirde 0(sıfır) kilometre bir arabanın sahibi olacak.

Sıfırların kazandırdığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır 19.30’da Kanal D ekranlarında…


Leave a comment