Bir Sıfır-3.Bölüm-15 Kasım 2015 20:00 Logolu-Bir Sıfır 3 Full view

Bir Sıfır-3.Bölüm-15 Kasım 2015 20:00

“BÜYÜK FİNALDE BÜYÜK EĞLENCE”

Kanal D’nin, yeni başlayan eğlenceli yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır ilk haftanın Büyük Final Gecesi ile ekranlarda. Cuma ve Cumartesi akşamları kazanan ekiplerin, yarışacağı büyük finalde ödül tam 100.000 Türk Lirası.

Bu bölümde İlker Ayrık, Ben Bilmem Eşim Bilir’i hatırlatan soruyla, seyircileri geçmişe döndürecek. Büyük finale, büyük coşkuyla başlayacak olan bu bölümün ünlü konukları ise Ali Gültiken ve Ümit Besen…

Beşiktaş’ın efsane üçlüsü Metin-Ali-Feyyaz’ın Ali’si Ali Gültiken, takımıyla ilgili soruya eşlik ederken; seyirci ve yarışmacılar, Ümit Besen ile ilgili sorunun doğru cevabını da ünlü sanatçının kendisinden öğrenecek. Eğlenceli soruların cevaplarını bulmaya çalışan ekipleri izlerken, ekran başındaki herkes, bu iki ünlü isimle beraber yarışmanın keyfini sonuna kadar yaşayacak.

Bu bir bilgi yarışması değil, sorular “basit ama acık gıcık”. Soruyu bilen değil cevabı bulanın kazandığı İlker Ayrık’la Bir Sıfır’da finale kalan ekip “1” ve “0”ları doğru sıralarsa gecenin sonunda tam 100.000 Liranın sahibi olacak.


Leave a comment