Bir Sıfır-7.Bölüm-28 Kasım 2015 19:30 Logolu-Bir Sıfır 7 Full view

Bir Sıfır-7.Bölüm-28 Kasım 2015 19:30

“İLKER AYRIK’LA BİR SIFIR’DA SABA TÜMER’LE KAHKAHA TUFANI”

Kanal D’nin, yeni başlamasına rağmen, herkesin yakından takip ettiği eğlenceli yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır haftaya dopdolu bir bölümle başlıyor.

İlker Ayrık bu bölümün açılışını, herkesin lezzetini çok sevdiği boza ve sesini sokaklardan tanıdığımız bozacı ile birlikte yapıyor. Hem yarışılıyor hem de stüdyoda boza ziyafeti yaşanıyor.

Bu bölümün ünlü konuğu ise enerjisi ve kahkahasıyla gönüllerde taht kuran güzel sunucu Saba Tümer olacak. Tümer, İlker Ayrık’a bir soruda eşlik ederken, ünlü sunucunun kahkahasıyla stüdyoda eğlenceli anlar yaşanacak.

İlker Ayrık’la Bir Sıfır’ın bu bölümünde “Ordu’nun Dereleri” türküsüyle ilgili soru büyük heyecan yaratacak ve yarışmacılara adeta bildiğini unutturacak.

Beş 0’ı(sıfır) toplayan ekip finalde renkli topların içinde sıfırları doğru sıralamayı başardığı takdirde sıfır kilometre bir arabanın sahibi olacak.

Diğer bilgi yarışmalarından farklı olarak soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır 19.30’da Kanal D ekranlarında…


Leave a comment