Boks Gecesi-10 Mayıs 2015 22:00 James Kirkland v Brian Vera - LAS VEGAS - NOVEMBER 22: James Kirkland stands in the ring before he takes on Brian Vera during their middleweight fight at the MGM Grand Garden Arena November 22, 2008 in Las Vegas, Nevada. (Photo by John Gichigi/Getty Images) Full view

Boks Gecesi-10 Mayıs 2015 22:00

ABD’nin Teksas eyaletine bağlı Houston şehrinde gerçekleştirlecek WBC Final elemesinde iki büyük boksör karşı karşıya geliyor. Floyd Mayweather ile Saul Alvarez ringe çıkıyor. Alvarez, Floyd ile yaptığı maçı kaybetmişti ancak hakemlerden C. J. Ross beraberlik kararı vermişti.
Tekrar WBC Yarı Orta Sıklet Kemerini almak için yola çıkan Meksikalı süper starın rakibi bu kez Teksaslı James Kirkland.
Alvarez 44 galibiyet 1 mağlubiyete sahip. Kirkland ise 32 galibiyet 1 yenilgi ile kariyerini sürdürmekte.Kazanan boksör tekrar dünya şampiyonluk maçına çıkma hakkı elde edecek…
Aynı gece yenilgisiz usta boksör Frankie Gomez ile eski dünya şampiyonu Tilki lakaplı Humberto Soto da ringe çıkacak diğer yıldızlar. İki Meksikalı boksörün maçı büyük bir heyecanla izlenecek.
Bilgehan Demir’in anlatacağı ve Koray Şarkaya’nın yorumlayacağı boks gecesini izlemeyi sakın kaçırmayın!


Leave a comment