Burada Hayat Var-14 Ocak 2017 16:30 logolu-burada-hayat-var-7-ocak-2017-1 Full view

Burada Hayat Var-14 Ocak 2017 16:30

BURADA HAYAT VAR ORDU’DA!

Gazeteci, yazar, televizyoncu Aynur Tartan; aynı şehirde doğmuş siyaset, sanat ve iş dünyasından ünlü konuklarıyla memleketlerini konuşmaya, konuklarının en yalın, en sade, en içten, en insan hallerini ekrana taşımaya devam ediyor. “Burada Hayat Var”; bu defa Karadeniz’in cennet köşesi, huzur durağı Ordu’nun kapısını çalıyor. Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve oyuncu Lale Başar’ın konuk olacağı Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; 14 Ocak Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK’te!

Türkiye’nin tek kent kültürü ve söyleşi programı Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”; bu defa Karadeniz’in huzur durağı Ordu’nun kapısını çalacak. Tartan, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve oyuncu Lale Başar ile “Ver elini Ordu!” diyecek. Ordu’nun çalışkan, güler yüzlü, misafirperver Valisi İrfan Balkanlıoğlu; Ordu sevgisini ve hayal ortağı Ordulularla gönül bağını içtenlikle anlatacak. Ordu mutfağını büyük bir iştahla anlatan Balkanlıoğlu; ekran başındaki izleyicileri Karadeniz’in cennet köşesi Ordu’ya davet edecek.

Yeteneği, çalışkanlığı ve başarısıyla gerçek bir Karadeniz kadını olan oyuncu Lale Başar; aileden, köklerden, memleketten nasıl izler taşıdığını Aynur Tartan’a anlatacak. Eşi ve oğlu da kendisi gibi oyuncu olan Başar; aynı evin içinde üç meslektaş olmanın keyifli ve zor yanlarına da değinecek. Başar; yeni filmi “Sen Sağ Ben Selamet”ten de programda bahsedecek.

Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var; Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve oyuncu Lale Başar’ın konuk olacağı yeni bölümü ile 14 Ocak Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK ekranlarında!


Leave a comment